Na tomto místě rádi zveřejníme i vaše osobní zkušenosti s užíváním TPA u koček, které bojují s leukémií, ať již jsou pozitivní nebo ne. Máme zájem na opravdu objektivních recenzích, protože pouze ty mají skutečný význam pro to, o co nám všem společně jde a to je, jak nejlépe pomoci nemocným kočkám.

T cyte

T-Cyte obsahuje stejný účinný protein jako PROBOOST 

Oba přípravky mají stejný účinek.

Liší se způsobem aplikace, T-cyte je injekční, ProBoost je perorální

Injekční forma T-cyte v USA není momentálně dostupná, protože vypršela licence a dosud nebyla obnovena. ProBoost je plnohodnotná náhrada se stejnou účinnou látkou, ale rozdílnou formou podání, tedy nikoliv injekčně, ale per orálně. Thymic Protein A, zkráceně TPA, je jiným pojmenováním téže účinné látky v ProBoostu, která se v případě T-cyte jmenuje Lymphocyte T-Cell Immunomodulator, zkráceně LTCI.

Vyhledali jsme vyjádření majitelů koček, kteří používali nebo používají ať již LCTI nebo TPA. Nechceme přepisovat nedůvěryhodné oslavné reklamní ódy, ale pokusíme se sdílet skutečná autentická hodnocení, která se nám podařilo nalézt. Je jisté, že pro některou kočičku je ProBoost darem z nebes, někdy bohužel nepomohl. To je realita života. Je důležité, že těch, kterým pomáhá je mnohonásobně více než těch, pro které bylo bohužel již pozdě nebo stav kočičky byl tak vážný, že nebylo cesty zpátky. Stránku necháváme otevřenou a když najdeme nová hodnocení a zkušenosti a návody, budeme postupně určitě doplňovat. Samozřejmě nám můžete své zkušenosti napsat na email nebo se o ně podělit na veřejné facebookové skupině . Rádi je zveřejníme i na tomto místě. Můžete se přihlásit svým jménem nebo anonymně, jakákoliv zpětná vazba, ať již pozitivní nebo negativní může být přínosná pro další majitele nemocných zvířat i pro nás, abychom se i my mohli zlepšovat ve snaze pomáhat všem, kteří to potřebují na jejich cestě k uzdravení. 

fb

Recenze z facebookové stránky výrobce.

“LTCI od Tcyte udržoval mého FeLV pozitivního kocoura Samsona zdravého s jeho nemocí v remisi po dobu 7 let. Když byl stažen z trhu, rok po podání poslední dávky mu byl diagnostikován střevní lymfom. Zemřel o 3 měsíce později.”

Facebooková skupina chovatelů koček, nezávislá na výrobci. Jsou zde objektivní sdělení uživatelů LTCI. Poslední příspěvky ve skupině řeší přechod koček na ProBoost poté, co se stal T-cyte nedostupný. https://www.facebook.com/LtciToFightFelineLeukemia/.

Několik překladů příspěvků z této skupiny jako příklad:

Becky Wulff
Mám tolik otázek ohledně této léčby. Moje kočka byla právě před 3 dny diagnostikována. Je 1 z 5 v mém domě. Umožní mu tato léčba být v blízkosti ostatních koček, pokud jsou řádně očkované? Můj veterinář chce, abych ho nechala zítra uspat. Odkládám ten plán, abychom mohli prozkoumat tuto možnost. Plánuji si vytisknout vaše informace z webu a zítra jim je přenést, abychom zjistili, zda můžeme tuto možnost vyzkoušet. Pokud nebudou ochotní, asi hodinu odtud je veterinář, který to už používá. Cítím naději!
LTCI pro boj s kočičí leukémií a psí osteoartrózou
Becky Wulffová, neměla byste svou kočku zatím uspávat. Existují antibiotika, která mohou vaší kočce pomoci vydržet dokud nebude LTCI, je dobré to zkusit.
Vaše kočka bude muset zůstat oddělená od ostatních, dokud, tedy pokud, LTCI nebude fungovat natolik, že leukémie zmizí, ale to se obvykle týká koťat nebo velmi mladých koček.
Přesto může LTCI umožnit vaší kočce žít více let, i když je stále přítomna leukémie.
Přejděte prosím na web a kontaktujte je tam. Jsme pouze majitelé koček, ale LTCI skutečně pomohla mnoha lidem a jsme velmi hrdí, že víme, že tato webová stránka pomáhá šířit informace a zachraňovat kočičí životy!
Evelyne Bornier
NIKDY kočku nenechte euthanázovat, protože je FeLV +!!! Veterináři doporučí eutanazii, ale tyto kočky mohou žít šťastný život s pomocí pečujícího a kompetentního veterináře, který kočce nastaví vhodný léčebný plán. TCyte NAPROSTO stojí za to!!! Na mojí kočce to funguje! Kdybych poslouchala veterináře, byla by před dvěma lety usmrcena!

Moje kočka je na tom více než rok a dostává injekce každé 4 měsíce bez problémů, kromě toho, že tloustne. Hladká srst, jasné oči a hravá. Úžasná věc. Injekce jsou drahé, ale mnohem levnější než opakované návštěvy veterináře, když onemocní.

V dubnu 2014 byla moje kočka Puddin před smrtí, takže jsem spěchala k veterináři, abych následně zjistila, že má kočičí leukémii. Bála jsem se, ona je můj život. Přišla jsem domů a hledala online. Našla jsem T-Cyte a všechno prošla. Rozhodla jsem se vyzkoušet LTCI. Moje veterinářka měla 2 dávky, které byly prošlé, ale řekla, že mi je dá zdarma a uvidíme, jestli to pomůže. Tak se stalo, koupila jsem další a věci šly dlouhou dobu docela dobře. Občas jsme měli nějaké vzestupy a pády, ale před 2 týdny jsme měli test IFA a je negativní, v kostní dřeni, žádné známky viru > Bude ŽÍT. OPRAVDU TO FUNGUJE.

Johan Hsu

V roce 2010 jsme přijali z útulku dvě koťátka. Tehdy 3 měsíční a další 2 měsíční. Kýchali s tekoucími nosy. U obou byla naším veterinářem testována FeLV pozitivní. Mladší vážně onemocněla. To bylo poprvé, co jsme objevili léčbu LTCI. Než však naše veterinářka objednala LTCI, nebyla již schopná se postavit. Viděli jsme sice velké zlepšení jejího stavu, ale její ledviny selhaly a museli jsme ji nechat uspat. U staršího jsme také připraveni, až se jeho příznaky začnou zhoršovat. Nyní je mu 10 let a je téměř jako normální kočka. Tím chci říct, že potřebuje doplnit LTCI každé 2-4 týdny, aby si udržel chuť k jídlu a utlumil průjem. Ale zůstává aktivní a fit, stejně jako všechny ostatní kočky. Jsem šokován, když jsem se dnes od našeho veterináře dozvěděl, že licence pro kočičí LTCI vypršela a již není k dispozici. Existuje nějaký jiný způsob, jak můžeme pokračovat v získávání LTCI pro mou kočku, která přežívá na LTCI již 10 let? Pomoc prosím!

Příspěvky z Brazilské facebookové skupiny Fiv, FeLV e Pif Felino. Je soukromá, takže jména nemůžeme zveřejnit.

Gabriela V… ProBoost.. dělá zázraky. Moje kočička s felv ho bere, její imunitní systém je opravdu dobrý

Gabriela V…Proboost. Jsou to sáčky. Z dlouhodobého hlediska každý den dělají zázraky. Je to pro imunitní systém. Jsou přirozené.

Gabriela V…
Proboost..moje kotě s felv to bere a daří se mu skvěle.

Gislaine Ca.. Moura Felix Gabriela V… děkuji za pomoc 🙏♥️

Gislaine Ca…o Mo.. Felix moje Olivia je FIV a FELV pozitivní, měla FIP a bere i Proboost, hodně pomáhá na imunitní systém

Maria Mám 3 kočky, 1 zdravou, 1 s FELV a 1 s FIV a FELV. Zdravý je očkovaný proti FELV a další dva berou Proboost na pomoc s imunitním systémem, dělá zázraky 🍀

FeLV Amazon

Během tří dnů na tomto produktu se můj kocour s progresivním typem FeLV stal energičtější a už neměl hrozný zápach z úst. Jeho virová zátěž je extrémně vysoká, takže doufám, že mu to pomůže zajistit další kvalitní život. Jsem vděčný za tento produkt, který ho podporuje. Dostává 1/3 balíčku denně v mokrém krmivu a hned ho sní.

FELV AMAZON

Dávám to svému kocourovi, který je FELV+ a má symptomy. Rozdrtím tabletu a nasypu na vlhklou potravu a on ji sní, aniž by si všiml. Když je podáván pravidelně a důsledně, rozhodně jsem viděla zlepšení jeho zánětu a anizokorie očí. Rovněž mu to posiluje energii. Dávala jsem i své starší kočce FIV/FELV+, která je asymptomatická a má teď více energie!

Pro informaci ještě scan článku o léčbě.