FIP-Proboost

Snad každý, kdo se někdy setkal s infekční peritonitídou si položil otázku, jak ochránit kočky před tímto utrpením. Je naprosto úžasné, že byla objevena účinná léčba, ale ta už jenom hasí požár. Všichni si přejeme, aby naše kočky vůbec neonemocněly, aby nemusely trpět a zůstaly zdravé i když jsou v rizikovém věku, dostaly do vínku slabou imunitu, bojují s jinou nemocí, žijí v rizikovém prostředí nebo jejich imunita s věkem slábne. Nejlepší možnost ze všech je propuknutí onemocnění předcházet.

Pokud všechna preventivní opatření selžou a nemoc vzplane, je třeba využít všech dostupných možností léčby. Čím dříve a efektivněji je nemoc potlačena, tím menší jsou škody, které po sobě zanechá.

Infekční peritonitída je natolik závažné onemocnění, že i po jeho úspěšném překonání je třeba věnovat zvýšenou pozornost rekonvalescenci. V celém dalším dlouhém životě si kočička v anamnéze nese informaci – proděláno závažné generalizované onemocnění felinní infekční peritonitídou.  V souvislosti s velmi  příbuzným onemocněním covid-19, které způsobilo celosvětovou pandemii jsou u miliónů lidí pozorovány následky po prodělané infekci. I když většina infikovaných nemoc překoná bez potíží, jsou miliony těch, kteří si její důsledky nesou velmi dlouho, někdy po zbytek života. Paralela s FIP se nabízí [https://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC8954060/ ]. Proto je zodpovědné věnovat zvýšenou pozornost zdravotnímu stavu kočičky i po úspěšném ukončení léčby.

Jsou čtyři atributy pro převzetí kontroly nad onemocněním felinní infekční peritonitídou.
coronavirus
  • dokonale poznat příčinu a průběh nemoci
kotě
  • efektivně zabránit onemocnění 
léčba nemoci
  • nastavit účinnou a rychlou léčbu
zdravá kočka
  • zajistit rekonvalescenci 

Enterální koronavirová infekce koček

infekční peritonitida koček 

imunita

Je možné nějakým způsobem ochránit kočku před propuknutím FIP?

Léčba FIP,

rekonvalescence

 

RECENZE

Screenshot z doporučení mezinárodní skupiny FIP WARRIORS.

 FIP WARRIORS® FROM DIAGNOSIS THROUGH CURE.

Poznámka: Odkaz https://proboostnow.com je pro klienty z oblasti amerického kontinentu. Pro území Evropské unie je možný nákup na adrese: /https://proboostnow.eu/product/proboost-thymic-protein-a/. Důvodem je cenově výhodnější distribuce pro zákazníky bez nákladů za individuální dopravu, clo a DPH přímo zde v Evropě. 

Veřejné recenze  Amazon

FIP1 recenze

Moje kočka se léčila na FIP a tento produkt byl doporučen (spolu s jeho GS terapií) na posílení imunitního systému, aby její křehké tělo mohlo bojovat s virem. Každých 4-6 týdnů jsme měli krevní testy. Začali jsme s Proboostem poté, co  druhé kolo krevních výsledků neukázalo žádné zlepšení množství lymfocytů. Po použití tohoto léku se jeho hladina lymfocytů výrazně zvýšila s každým výsledkem krevního testu. Důkaz je v pudinku. Důrazně vám doporučuji, abyste si to vyzkoušeli a později mi poděkovali!

Moje kočce byla diagnostikována FIP, což býval rozsudek smrti, ale nyní je k dispozici volně prodejný lék (neformálně nazývaný GS), který tuto nemoc léčí – je velmi drahý, ale má velmi dobrou míru vyléčení. Lék můžete získat na Facebooku pod stránkou FIP Warriors a na této stránce každý doporučuje tento doplněk (pozn. ProBoost) spolu s probiotikem a denamarinem. Moje veterinářka spolupracuje s některými výzkumníky z GS, kteří shromažďují data po celém světě a doporučuje to. Společnost uvedla, že podává 1/8 čajové lžičky dvakrát denně, ale mnozí dávají 1/2 balíčku dvakrát denně bez nežádoucích vedlejších účinků. Přimícháte jim to do mokrého jídla. Měli by dostávat POUZE mokré jídlo – suché jídlo má mnohem více chemikálií, které způsobují větší zánět v těle. Mé kočce dávali dny života, nyní ale dokončila 3měsíční léčbu GS, takže jsme v období pozorování. Veterinář řekl, že v tomto doplňku budeme pokračovat další 3 měsíce, ale pravděpodobně v něm budeme pokračovat navždy. Upozorňuji, že to nebyl tento doplněk, který ji vyléčil – byl to lék – ale tento doplněk zvyšuje šance, že lék bude fungovat a snižuje šanci na remisi.

FIP3

Potřebuji Thymic a moje kočka potřebovala Protein A, aby jí pomohl v boji proti FIP. Funguje skvěle pro nás oba. 

Tyto balíčky mi byly doporučeny, aby pomohly mé kočce dostat se zpět na trať při boji se smrtelnou nemocí, nejsem si jistý, jak moc pomohly kromě léků, které už užíval, ale jsem si jistý, že mu pomohly ve snaze dosáhnout většího zlepšení v kratším čase. Dávali jsme mu 1/4 balíčku denně, takže vydržely docela dlouho. V jídle to nepoznal, což je skvělé vzhledem k tomu, že je vybíravý. 

Jedná se o multifunkční produkt. Nejen, že ho používám, ale dávám ho svým kočkám, aby pomohl posílit jejich imunitní systém. Mám 2 kočky FIP (Feline Infectious Peritonitis) a pomohlo jim to během léčby a po léčbě udržet jejich imunitní systém silný. U mé lidské a kočičí rodiny to udělalo zázraky.

RECENZE FACEBOOK

doporučení

Veterinářka:  Používám a doporučuji každý den. Můj osobní případ měl méně než ideální laboratoře. Použila jsem ProBoost a vše se zlepšilo. Chápu, že je to neoficiální a není to zázračný lék, ale je to jednodušší a levnější než injekce T-Cyte. Mnoho koček, kterým jsem doporučila přidávat Pro Boost, vykazuje jak zlepšený počet lymfocytů, pokud byly nižší, než je žádoucí, tak zrychlený pokles globulinů.

——————–

Převzato z mezinárodního veterinárního fóra tematicky zaměřeného na terapii FIP

Použila jsem pouze T -cyte, když moje holčička recidivovala 21 dnů po ukončení podávání GS. T-cyte je skvělý, protože pomáhá jejich tělu zabít jakýkoliv zbývající virus. Studie, která se dělala na kočkách se suchou FIP byla podle čtyřtýdenního protokolu , 10 injekcí 3,3,2,2. Upravila jsem protokol, protože jsem cítila, že moje holčička potřebuje déle než čtyři týdny, takže na něm byla asi 3 měsíce. Viděla jsem s T-cyte neuvěřitelné výsledky.

——————–

Převzato z mezinárodního veterinárního fóra tematicky zaměřeného na terapii FIP